Silvie O.

Začněte se věnovat fotomodelingu

 

QiQ – studio a fotomodeling

V ČR sice působíme poměrně krátce, ale ve světě fotomodelingu se pohybujeme už od roku 2003. Víme, jakým způsobem se dá fotomodeling dělat, a víme také o praktikách agentur. My na první pohled sice můžeme působit jako agentura, ve skutečnosti jsme ale lidé, kteří modelkám vyjednávají lepší podmínky a bojují za bezpečný fotomodeling. Stojíme na straně modelek a jejich názor je pro nás důležitý. Pokud někoho fotomodeling láká a bojí se vydat na cestu, která mnohdy není zrovna jednoduchá, může přijít za námi. Víme jak se po této cestě pohybovat, kde odbočit a kde si naopak držet svůj směr. Kariéra fotomodelky je u nás trošku jiná, než se může zdát.

 

Kdo se může fotomodelingu věnovat?

Nám je jedno, zda jste mladí, staří, hubení, silní. Každý se může fotomodelingu věnovat. Mezi fotomodelingem a modelingem je obrovský rozdíl. V modelingu musíte splňovat určitá kritéria, ale fotomodeling je především o tom, jak fotografii podáme my. Aby člověk byl ve fotomodelingu úspěšný, je potřeba hodně práce. Není to o tom si stoupnout před foťák a čekat. Dívky, které již nějaký čas fotí, by Vám mohly vyprávět o náročnosti této profese.

Proč může fotit každý? Hlavním důvodem je to, že dnes už lidi nekoukají v časopisech na hubené krásné modelky. Dnes je pro lidi zajímavý člověk z okolí.

 

Začínáme s fotomodelingem

S námi se k ničemu nezavazujete. Můžete si vybrat z několika forem spolupráce. Stačí si vyplnit nezávaznou registraci modelky, kterou máte vpravo od tohoto textu. Pokud nás zaujmete budeme Vás zpětně kontaktovat. Vzhledem k vysokému počtu registrací není v našich silách každého kontaktovat. Děkujeme za pochopení

 

 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ  
Souhlas s prodejem fotografií Stáhnout dokument
 TFP Stáhnout dokument
VŠEOBECNĚ O FOCENÍ ZDE

Nezávazný dotazník

 
 
 
 
 
 
 
captcha
Nahrát znovu